Vadi Yaka Sitesi Gülbahçe Sokağı D:B4-1, 34480 Başakşehir/İstanbul

عيادة اسنان تركيا زراعة اسنان اسطنبول ابتسامة هوليود تبييض الاسنان

Teklifimiz

Genel Servisler

Gelişmiş periodontal tedavi

Gelişmiş periodontal tedavi

Diş eti hastalığının bu daha ileri evresinde, dişlerinizdeki lifler ve kemikler yok edilir, bu da dişlerin tahrip olmasına neden olabilir ve bir diş hekimi tarafından çıkarılması gerekebilir. diş eti hastalığı.


İlerlemiş diş eti iltihabı, diş eti çizgisinin üstündeki ve altındaki plak, deri ve yemek artıklarını gidermek için bir ultrason ölçekleyici ile tedavi edilir. Bazen tartar birikintilerini gidermek için lazer tedavileri de kullanılır.

gülümseme düzeltme

gülümseme düzeltme

Daha dengeli bir gülüş elde etmeyi amaçlayan estetik bir tedavi.

Pek çok farklı tedavi türü vardır ve birinin ya da diğerinin seçimi, sorunun diş, iskelet veya kasla ilgili temel nedenine bağlı olacaktır.
 


Gülüşünüzün şeklini ve işlevini eski haline getirmek için diş kaplamaları çok popüler bir tedavi yöntemidir. Taç, doğal dişin üzerine kalıcı olarak yerleştirilen, diş şeklinde özel olarak yapılmış bir "başlıktır".

Dişleriniz zamanla zayıflayabilir ve diş hekiminiz birçok nedenden dolayı kaplama önerebilir. Endodontik tedavi görmüş bir dişi, kötü şekilli bir diş başlığını yeniden inşa etmek ve güçlendirmek için veya diş implantlarını kaplamak için kullanılabilir.Kuronlar ayrıca doğal görünümlü bir gülümsemeyi geliştirmek için de sıklıkla kullanılır.

Sunduğumuz kaplama türleri Zirkonya ve Emax'tır.

Ayrıca diş kusurlarını gizlemek için ön dişlerinizin üzerine yerleştirilen doğal dişlerin renginde çok ince bir mercek olan kaplamalara ek olarak. Hassas bir şekilde şekillendirilip renklendirilebilirler, böylece mevcut dişlerinizin üzerine yerleştirildiklerinde kusursuz, doğal diş görünümü oluştururlar. Çatlakları, lekeleri veya boşlukları maskelemenin yanı sıra, dişlerinizin mükemmel bir şekilde hizalanmış görünmesini sağlamak için dişler belirli bir boyuta göre şekillendirilebilir ve size güzel bir gülümseme çizgisi verir.

Diş dolguları

Diş dolguları

Türkiye'de yapılan diş dolguları adını duymamış olabileceğiniz dolgu çeşitleri arasındadır.Diş hekiminiz çoğu zaman sadece çürüyen yeri eski haline getirmek için kaplama veya dolgu yaptırmanızı tavsiye etmiştir.

Genel olarak geleneksel kozmetik dolgular, diş çürüğü giderildikten sonra küçük boşlukları doldurmak için kullanılırken, kaplama yapılması gereken büyük bir kırık veya kayıp olduğunda kronlar kullanılır.

Kök kanal tedavisi

Kök kanal tedavisi

kök kanalı

"Kök kanalı" terimi, bir dişin kökünün içindeki kanalları temizleme işleminden gelir. Onlarca yıl önce, kök kanal tedavileri genellikle acı vericiydi.

 Diş hekimliği ve lokal anestezinin gelişmesiyle, çoğu hasta kanal tedavisi sırasında ağrıyı hissetmese bile daha az hisseder.

Takvim ve köşeli ayraçlar

Takvim ve köşeli ayraçlar

Braketler veya Braketler olarak bilinenler, dişin kuronuna genellikle bukkal ve bazen de lingual olarak yerleştirilen sabit ortodontik cihazın önemli bir parçasıdır.

Hastanın gördüğü ve ortodontik telin takıldığı kare kısım olduğu için pasif bileşen olarak kabul edilir.

Diş implantları

Diş implantları

Dişlerin köklerinin vida benzeri metal desteklerle, zarar gören veya eksik olan dişin yerine görünüm ve performans açısından gerçek dişe çok yakın yapay diş ile değiştirildiği bir işlemdir.

 Dental implant cerrahisi, tam oturmayan takma dişlere veya diş köprülerine kabul edilebilir bir alternatif sağlayabilir ve doğal diş köklerinin takma dişlere veya diş köprüsü değiştirmelerine izin vermediği durumlarda bir seçenek sunabilir.

Diş hekimliğinde 15 yıllık mükemmellik

Diş kliniğine hoş geldiniz
root dent ağız ve diş sağlığı polikliniği

İster dişlerinizin ve diş etlerinizin durumunu öğrenmek isteyin, ister belirli bir ağız probleminiz için acil tedaviye ihtiyacınız olsun, size yardımcı olabiliriz. Diş hekimliğinin farklı alanlarında deneyim kazandık.
ziyaret rezervasyonu
Farkı gör

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Görüşler

 

 

Profesyonel çalışma ekibi

doktorlarımız

Hasta bilgisi

Bize Ulaşın
Root Dent

Fotoğraf Galerisi

 

Root Dent web sitesini gördüm ve ücretsiz danışmanlık almak istiyorum